icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany na klamkę 0/50 mm ocynkowany

Zamek wpuszczany na klamkę 0/50 mm ocynkowany

6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamek z klamką to element drzwi umożliwiający ich skuteczne zamykanie. Wykonany został z ocynkowanej stali, więc jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz czynników mechanicznych – będzie służył Ci przez długi czas. Zamocujesz go szybko i sprawnie za pomocą prostych narzędzi. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zamek zapewni poczucie prywatności wszystkim mieszkańcom. Został wykończony ze szczególną precyzją, dzięki czemu klucz obraca się w nim swobodnie. Będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez długi czas, ponieważ wykonany został ze stali – materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zamek z powodzeniem możesz zamontować samodzielnie za pomocą nieskomplikowanych narzędzi. Stosowany jest nie tylko w domach, ale również w lokalach użytkowania publicznego, przykładowo w biurach lub szkołach. Został ocynkowany, więc nie ulega korozyjnemu działaniu wilgoci – wykorzystywany jest często w łazienkach. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zamków, wobec czego możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

  • Prosty montaż
  • Odporny na korozję
  • Bezawaryjne działanie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Dormas50mm
  Szerokość płytki16mm
  KolorOcynk żółty
  Kod produktu5906711208016