Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamknięcie do bramy dolne ocynkowane

Zamknięcie do bramy dolne ocynkowane

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamknięcie przyda się w szczególności podczas naprawy lub wymiany drzwi garażowych. Po zamocowaniu, produkt zapewni Ci doskonałe zamknięcie drzwi, w związku z czym rzeczy znajdujące się w garażu pozostaną bezpieczny na długi czas. Stal użyta do wykonania elementu, wyróżnia się odpowiednią trwałością, dlatego też zamknięcie posłuży Ci wiele lat.

   Cechy i zalety

    Zamknięcie jest produktem, dzięki któremu usprawnisz funkcjonowanie drzwi garażowych. Element przede wszystkim przyda się do wykonania odpowiedniego zabezpieczenia drzwi. W ten sposób należycie ochronisz wszelkie rzeczy znajdujące się wewnątrz garażu. Istotnym atutem zamknięcia jest wykonanie z wytrzymałej stali, która przede wszystkim doskonale zapobiega ewentualnym uszkodzeniom, dzięki czemu produkt zachowa doskonały stan przez wiele lat. Dodatkowo, powierzchnia zamka został ocynkowana, zatem wykazuje się odpornością na korodowanie – element pozostanie w oryginalnym kształcie, bez względu na warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie dostępna jest także zasuwa do bramy, którą również możesz zamocować na drzwiach garażowych.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Odporna na korozję
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk biały
    Kod produktu5906711278620