Zobacz więcej Odświeżacze i zapachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo

Odświeżacze i zapachy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapach Areon Pearls mix
Strzałka w prawo

Zapach Areon Pearls mix

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zapach Smile Dry z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością. Dzięki niemu skutecznie pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów ze swojego auta, zastępując je przyjemnymi aromatami kwiatowymi lub owocowymi. Zamknięte w tiulowym woreczku kuleczki stopniowo uwalniają swoją woń, dzięki czemu wystarczają na dłużej.

   Cechy i zalety

    Zapach Smile Dry to pachnąca zawieszka, którą z powodzeniem możesz wykorzystać do odświeżenia powietrza w swoim samochodzie. Aromatyczne kuleczki zamknięte w woreczku z tiulu będą stopniowo uwalniały przyjemne zapachy, stwarzając sprzyjające warunki do codziennych podróży. Takie rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale również wyjątkowo wydajne, ponieważ zawieszka wystarczy Ci na długi czas. Swój ulubiony aromat wybierzesz spośród licznych zapachów kwiatowych oraz owocowych – zaopatrzysz się w zawieszkę, która nie będzie drażniła Twojego węchu podczas dłuższych wypraw. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz również inne modele zapachów do samochodu tej marki i wybierzesz produkt najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaOregon
     Zapachmix zapachów
     Kod produktu3800034967600