Zobacz więcej Odświeżacze i zapachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo

Odświeżacze i zapachy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapach samochodowy Areon Fresh Wave
Strzałka w prawo

Zapach samochodowy Areon Fresh Wave

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zapach samochodowy Fresh Wave to urocza zawieszka w kształcie bucika, która ozdobi Twój samochód. Zapewnia przyjemny, długotrwały aromat, który zamaskuje nieprzyjemne zapachy. Zawieszkę możesz zamocować np. na lusterku samochodu. Do wyboru czeka 6 różnych zapachów, więc z łatwością wybierzesz najbardziej odpowiedni do swojego samochodu.

   Cechy i zalety

    Zapach samochodowy Fresh Wave zapewni przyjemny aromat w Twoim pojeździe. Dzięki jego zastosowaniu każda trasa będzie spędzona w przyjemnej atmosferze. Zawieszka zapewnia trwałość, dzięki czemu zapach nie ulotni się zbyt szybko. Zamaskuje nieprzyjemną woń dymu papierosowego i przewożonej żywności. Estetycznie wyglądająca zawieszka w kształcie bucika będzie dodatkową ozdobą wnętrza samochodu. Możesz ją zamocować przy lusterku lub położyć na tapicerce. Ponieważ do wyboru masz aż 6 różnych zapachów Fresh Wave, z łatwością wybierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór środków pielęgnacyjnych do Twojego auta – dostępne są m.in szampony samochodowe, płyny do mycia tapicerki czy płyny do spryskiwaczy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuHanging air freshener
     Zapach6 różnych do wyboru
     Kod produktu3800034958288