Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapalarka gazowa 21 cm
Strzałka w prawo

Zapalarka gazowa 21 cm

17,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zapalarka gazowa ułatwia codzienne funkcjonowanie posiadaczom kominków i tradycyjnych kuchenek. Wydłużony kształt oraz funkcja regulacji płomienia sprawiają, że ogień dociera dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Akcesorium wykonano z trwałego materiału w modnym wykończeniu inox. Szara barwa produktu podkreśla jego modną, minimalistyczną formę.

   Cechy i zalety

    Zapalarka gazowa 21 cm to proste, a zarazem praktyczne urządzenie. Przydaje się zwłaszcza posiadaczom murowanych grilli ogrodowych, kominków i tradycyjnych kuchenek. Stylowy przedmiot pozwala zapomnieć o krótkich, łatwo namakających zapałkach. Projektanci zadbali o mocno wydłużony kształt, dzięki któremu regulowany płomień dociera nawet na dno głębokiego słoja ze świecą. Prezentowana zapalarka gazowa jest przy tym bardzo elegancka. Szara barwa w wykończeniu inox pasuje do wystroju nowoczesnego mieszkania, w którym dominują chłodne odcienie. Produkt jest na tyle efektowny, że może leżeć na wierzchu i być zawsze pod ręką. Trwała obudowa gwarantuje długą żywotność akcesorium. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz też alternatywne modele zapalarek w różnych kolorach.

    • Poręczna
    • Stylowa
    • Bezpieczna w użytkowaniu
    • Wykonana jest z trwałego materiału odpornego na złamania

    Specyfikacja techniczna

    KolorInox
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5902730352792