icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo

Zapałki gospodarcze Hearth 700 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapałki gospodarcze Hearth 700 szt.
9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zapałki gospodarcze Hearth posłużą Ci do rozpalania kominków, pieców kominkowych oraz grilla. W opakowaniu znajdziesz siedemset sztuk zapałek, które palą się przez minutę. Tym długim czasem palenia wyróżniają się na tle innych zapałek. Produkt jest łatwy w użytkowaniu, a także w przechowywaniu. Z nimi rozpalenie ognia będzie dużo wygodniejsze.

  Cechy i zalety

  Zapałki gospodarcze Hearth 700 sztuk są przeznaczone do rozpalania kominków. Mogą być także wykorzystane do rozpalenia ognia w piecach kominkowych lub grilla. Produkt jest oferowany w praktycznym opakowaniu. Znajdziesz w nim aż siedemset sztuk zapałek. Korzystanie z nich jest bardzo łatwe. Zapałki gospodarcze Hearth zapewniają długi czas palenia. Pojedyncza zapałka pali się aż minutę. Pozwoli Ci zająć ogniem podpałkę oraz pozostałe elementy wymagające palenia. Produkt został wykonany z drewna. Ogień tym samym płonie równo, a zapałki nie gasną przypadkowo. Z oferty sklepów Castorama możesz wybrać wiele innych elementów do rozpalania ognia lub do palenia w piecach czy kominkach. Znajdziesz także praktyczne akcesoria do kominków.

  • 700 szt. w opakowaniu
  • Długi czas palenia
  • Łatwość użytkowania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaHearth
  Długość produktu100mm
  Średnica produktu105mm
  Maksymalny czas palenia60s
  MateriałDrewno
  Kod produktu5904341510288