icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo

Zapałki kominkowe długie Hearth 100 x 150 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapałki kominkowe długie Hearth 100 x 150 mm
14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zapałki kominkowe długie Hearth są wykonane z naturalnego drewna nasączonego substancją ułatwiającą spalanie. Dlatego będą się palić nawet w niesprzyjających warunkach, takich jak wilgoć i wietrzna pogoda. Z ich pomocą bez trudu rozpalisz kominek czy ognisko. Zapoznaj się z naszą ofertą narzędzi i akcesoriów kominkowych.

  Cechy i zalety

  Zapałki kominkowe długie Hearth 100 x 150 mm przydadzą Ci się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy przy rozpaleniu ognia. Drewniane patyczki o długości 16 cm mają duże główki z masy zapałczanej, które łatwo się zapalają w wyniku potarcia o dołączoną draskę. Łatwopalna substancja, którą nasączono drewno, ułatwia utrzymanie płomienia do momentu rozpalenia ognia na podpałce. Właściwości produktu potwierdza dwuletnia gwarancja użytkowania. Zapałki kominkowe długie Hearth spalają się przez dwie minuty, co daje dużo czasu na podpalenie ogniska lub grilla. Długi okres ich spalania umożliwia bezpieczne przeniesienie ognia na inny materiał i ogranicza ryzyko oparzenia. Zapałki zostały zapakowane w praktyczne pudełko, więc łatwo je przechowasz.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu100
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaHearth
   Długość produktu95mm
   Maksymalny czas palenia120s
   MateriałDrewno
   Kod produktu5904341510271