Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapięcie rowerowe Gerda 84 cm z zamkiem

Zapięcie rowerowe Gerda 84 cm z zamkiem

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zapięcie rowerowe Gerda z zamkiem pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego roweru pozostawionego bez nadzoru. Produkt, wykonany ze stalowych paneli w kolorze czarnym, został wyposażony w mocny zamek obsługiwany kluczem. Przy jego pomocy bezpiecznie przypniesz rower w wybranym przez siebie miejscu. Zapięcie pełni również rolę uchwytu transportowego.

   Cechy i zalety

    Rower to środek transportu, na który decyduje się coraz więcej ludzi. Jeśli jednoślad jest także Twoim ulubionym pojazdem, zadbaj o jego bezpieczeństwo z produktami wysokiej jakości. Wśród akcesoriów dostępnych na rynku, takich jak linki czy łańcuchy, warto zwrócić uwagę na zapięcie rowerowe Gerda 84 cm z zamkiem. Zostało ono wykonane ze stalowych paneli w kolorze czarnym. Dzięki niemu możesz pozostawić pojazd bez nadzoru. Produkt charakteryzuje się solidnym zamkiem, otwieranym kluczem. Zapięcie rowerowe Gerda pełni także funkcję uchwytu transportowego. Długość całkowita paneli pozwala na stabilne i komfortowe przypięcie roweru w wybranym przez Ciebie miejscu. Zapięcie posłuży Ci także do zabezpieczenia narzędzi lub wózka. Asortyment sklepu obejmuje również inne rodzaje zabezpieczeń rowerowych.

    • Stalowe panele
    • Mocny zamek
    • Uchwyt transportowy

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5902203333617