Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg grafit
Strzałka w prawo

Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg grafit

27,98
/ szt.
27,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do klinkieru Kreisel grafit pozwoli na estetyczne położenie klinkieru na powierzchniach wewnątrz budynków. Produkt sprawdzi się idealnie do pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych licowych i nie wymaga wykonywania dodatkowego spoinowania. Czas jego schnięcia po nałożeniu wynosi około 7 dni. Sprawdź również inne rodzaje zapraw dostępne w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg grafit to niezwykle wydajny produkt, który ma szereg zastosowań podczas prac remontowo-budowlanych. Jedno opakowanie wystarczy Ci przy średnim zużyciu 1 mm grubości na 4,5 kg do pokrycia jednego m2 powierzchni. Zaprawa do klinkieru Kreisel grafit dedykowana jest pełnospoinowemu murowaniu cegieł klinkierowych licowych. Nie wymaga wykonywania dodatkowego spoinowania. Czas jej schnięcia po nałożeniu wynosi około 7 dni. Trwałość produktu z zachowaniem jego skuteczności obejmuje okres 12 miesięcy od daty produkcji. Zaprawa jest koloru grafitowego, przez co może stanowić świetny kontrast do stonowanego koloru klinkieru. Zawartość trasu w składzie produktu ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór zapraw.

    • Wydajność dla muru o grubości 25 cm - 110kg/m2

    Specyfikacja techniczna

    KolorGrafitowy
    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika110mm
    Szerokość pojemnika350mm
    Wysokość pojemnika480mm
    Kod produktu5907418092915