Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg szary
Strzałka w prawo

Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg szary

21,48
/ szt.
0,86
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa do klinkieru Kreisel szary została stworzona z myślą o tym, aby ułatwiała wykonanie pełnospoinowego murowania cegieł klinkierowych oraz licowych. Wykorzystasz ją do różnych prac remontowo-budowlanych w Twoim domu. Produkt nie wymaga wykonywania dodatkowego spoinowania, a czas jego schnięcia wynosi około siedem dni. Zaprawę bardzo łatwo rozprowadzisz po powierzchni.

   Cechy i zalety

    Zaprawa do klinkieru Kreisel 25 kg szary sprawdzi się podczas wykonywania prac remontowych. Pozwoli wykonać pełnospoinowe murowanie cegieł oraz kształtek klinkierowych licowych bez dodatkowego spoinowania. Zaprawa sprawdzi się dla muru o grubości 25 cm i wadze 110 kg/m2. Po rozrobieniu ma szary kolor. Zaprawa po nałożeniu schnie około 7 dni. Producent oszacował trwałość tego produktu na 12 miesięcy. Średnie zużycie przy warstwie o grubości 1 mm jest równe 4,5 kg na m2 pokrywanej powierzchni. Zawartość w składzie produktu trasu ogranicza możliwość powstawania wykwitów solnych. Zaprawa pozwoli Ci ułożyć klinkier i sprawi, że powierzchnia będzie prezentowała się niezwykle estetycznie. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie różne rodzaje zapraw.

    • Wydajność dla muru o grubości 25 cm - 110kg/m2

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Waga (kg)25kg
    Głębokość pojemnika110mm
    Szerokość pojemnika480mm
    Wysokość pojemnika350mm
    Kod produktu5907418040022