Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka halogenowa Unitec H4

Żarówka halogenowa Unitec H4

12,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka halogenowa przeznaczona jest jako element wymienny do oświetlenia zewnętrznego samochodu. Stosuje się ją w reflektorach świateł drogowych i mijania lub w lampach świateł drogowych i przeciwmgielnych, które umożliwiają dobrą widoczność na drodze nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Produkt zapewnia długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Żarówka o oznaczeniu H4 to jedno z najczęściej używanych oświetleń halogenowych w samochodach. Jest to żarówka dwuświatłowa, która posiada dwa żarniki i przesłonę do świateł mijania. Można jej używać w większości aut z reflektorami paraboidalnymi, które są odpowiedzialne za ułożenie strumienia świetlnego przed samochodem. Można używać jej również w reflektorach całopowierzchniowych i projektorowych z soczewką, jednak przed zakupem zaleca się sprawdzenie parametrów wymienianych części. W większości przypadków żarówkę H4 można wymienić samodzielnie przy użyciu najprostszych narzędzi, więc nie ma konieczności odwiedzania w tym celu warsztatu. Zawsze warto mieć w aucie zapasową żarówkę, a w naszej ofercie znajdziesz też inne elementy oświetleniowe przeznaczone do auta.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu50mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki60W
    Mocowanie gwintu żarówkiP43t
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912238