Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka halogenowa Unitec H7

Żarówka halogenowa Unitec H7

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka halogenowa o oznaczeniu H7 znajduje zastosowanie jako część uzupełniająca do świateł drogowych i świateł mijania. Jej wymiana w reflektorach większości aut jest łatwa i w tym celu używa się najprostszych narzędzi. Produkt zapewnia długotrwałe działanie – przed zakupem warto sprawdzić, czy rodzaj żarówki zgadza się z wymogami technicznymi auta.

   Cechy i zalety

    Żarówka halogenowa H7 to akcesorium przeznaczone do zewnętrznego oświetlenia auta. Jest to element wykorzystujący do produkcji światła jeden żarnik. Znajduje zastosowanie jako żarówka do świateł drogowych i świateł mijania, których poprawne działanie jest podstawowym warunkiem dopuszczającym auto do ruchu drogowego. Żarówka zapewnia właściwe oświetlenie ulicy i informuje innych kierowców o obecności na jezdni. Jej wymiana w większości modeli aut jest bardzo łatwa i nie wymaga używania specjalistycznych narzędzi, więc w tym celu nie trzeba odwiedzać mechanika. Przed zakupem należy sprawdzić parametry auta, aby jej gwint zgadzał się z parametrami wymienianego elementu. W naszej ofercie znajdziesz żarówki o różnych typach konstrukcyjnych i odmiennych wielkościach gwintu, dlatego z łatwością odszukasz potrzebny produkt.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu35mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki55W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździePX26d
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912221