Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Żarówki LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Żarówki i świetlówki

Strzałka w prawo

Żarówki LED

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Żarówka LED Diall R50 E14 806 lm 2700 K 2 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

29,98
/ opak.
14,99
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Żarówka LED Diall posłuży Ci w domu, biurze, szkole lub w innym miejscu użytku publicznego. Ten produkt o specjalnym kształcie został wykonany z przezroczystego szkła. Wyposażono go w standardowy, mały gwint. Żarówka świeci białym światłem o ciepłym odcieniu. W opakowaniu znajdziesz dwie sztuki prezentowanego produktu. Oszczędzajmy energię - To oświetlenie LED ma klasę efektywności energetycznej D lub wyższą. Im wyższa klasa, tym mniejsze zużycie energii. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

      Cechy i zalety

        Żarówka LED Diall R50 E14 806 lm 2700 K 2 szt. to produkt o specyficznym kształcie, dzięki któremu pasuje do kinkietów i opraw przystosowanych do tego rodzaju źródeł światła. Doskonale sprawdza się w domach, biurach oraz miejscach użyteczności publicznej. Żarówka została wykonana z przezroczystego szkła. Wyposażono ją w tak zwany mały gwint. Produkt emituje białe światło o ciepłej barwie. Żarówka LED Diall z powodzeniem może zastąpić stosowane dawniej produkty o mocy sześćdziesięciu watów. Jeśli potrzebujesz innego typu żarówek, zajrzyj na nasze półki. Znajdziesz w niej źródła światła o różnych gwintach, wymiarach, kształtach i temperaturze barwy. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów oświetleniowych w sklepach Castorama.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Typ produktuŻarówka
          Liczba sztuk w opakowaniu2
          Rodzaj opakowaniaOpakowanie
          Gwarancja producenta5 lat​
          MarkaDiall
          Mocowanie gwintu żarówkiMała oprawka Edisona (E14)
          Długość produktu86mm
          Średnica produktu50mm
          Typ żarówkiReflektor (R50)
          Klasa energetycznaD
          kWh na 1000 godz. użytkowania8kWh
          Lumeny806lm
          Kod EAN5059340199825