Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec C10W 2 szt.

Żarówka Unitec C10W 2 szt.

5,18
/ kpl.
2,59
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka to element oświetleniowy przeznaczony do wnętrza samochodu. Światło w aucie przydaje się podczas postoju – umożliwia odczytanie mapy i wyszukanie potrzebnych przedmiotów w schowku. Produkt zapewnia długą żywotność w autach, w których w prawidłowy sposób działa instalacja elektryczna. W opakowaniu znajdziesz 2 sztuki produktu.

   Cechy i zalety

    Żarówka przeznaczona jest specjalnie do samochodu – umożliwia oświetlenie wnętrza pojazdu. Światło w środku auta przydaje się podczas postoju, umożliwia na przykład wyszukanie potrzebnego przedmiotu w schowku samochodowym, a w czasie długich podróży odczytanie mapy. Żarówka zapewnia długotrwałą żywotność w aucie ze sprawną instalacją elektryczną. Jej wymiana jest łatwa w większości modeli pojazdów. Przed zakupem żarówki warto sprawdzić, czy jej oznaczenie jej tożsame z parametrami zużytego elementu – w naszej ofercie znajdziesz żarówki o różnych typach gwintów. Nasz asortyment obejmuje również oświetlenie przeznaczone do zewnętrznych lamp samochodowych, m.in. postoju, mijania i kierunkowskazów, więc łatwo znajdziesz potrzebny komplet do swojego samochodu.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu10mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki10W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździeSV8.5
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912320