Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec C5W 2 szt.

Żarówka Unitec C5W 2 szt.

4,98
/ kpl.
2,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka jest przeznaczona do oświetlania tablicy rejestracyjnej w aucie – umożliwia poprawne odczytanie jej numerów, gdy jest ciemno. Produkt zapewnia długą żywotność. W większości samochodów jej wymiana jest bardzo prosta, dlatego można ją przeprowadzić samodzielnie bez konieczności odwiedzania warsztatu. Komplet obejmuje 2 żarówki.

   Cechy i zalety

    Żarówka to element oświetleniowy stosowany w samochodach do podświetlenia tablicy rejestracyjnej. To małe akcesorium jest ważne, ponieważ umożliwia łatwe odczytanie numeru rejestracyjnego. Produkt zapewnia długą żywotność, a jego wymiana w większości modeli aut jest na tyle nieskomplikowana, że można poradzić sobie z nią samodzielnie. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki żarówek – w razie wypalenia jednej dysponujesz w samochodzie zapasem, więc łatwo wymienisz ją nawet w czasie podróży. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór oświetlenia do samochodów – asortyment obejmuje żarówki o różnych typach konstrukcyjnych do reflektorów wewnętrznych i zewnętrznych, więc z łatwością wybierzesz produkt, który odpowiada parametrom możliwym do zastosowania w Twoim pojeździe.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu10mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki5W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździeSV8.5
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912245