Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec H4 77838 2 szt.

Żarówka Unitec H4 77838 2 szt.

24,48
/ kpl.
12,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka H4 to oświetlenie halogenowe przeznaczone do samochodu. Produkt posiada dwa żarniki, które wytwarzają jasne i mocne światło, dlatego zwykle używany jest jako wyposażenie świateł drogowych i mijania. W niektórych modelach aut stanowi światła drogowe i przeciwmgielne. W opakowaniu znajdziesz zapas 2 żarówek o tym samym typie gwintu.

   Cechy i zalety

    Żarówkę halogenową H4 wykorzystuje się zazwyczaj jako element oświetleniowy w reflektorach świateł drogowych i mijania. W niektórych autach używa się jej również jako świateł drogowych i przeciwmgielnych. Żarówka posiada dwa żarniki, które zapewniają odpowiednią jasność i dobry zasięg w prawidłowo działającym samochodzie. Jej wymiana jest zazwyczaj łatwa i nie wymaga odwiedzania drogich serwisów samochodowych – poradzisz sobie z nią samodzielnie, używając zwykłych narzędzi do naprawy. Przed zakupem należy sprawdzić, czy gwint produktu pasuje do wyposażanego reflektora. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór żarówek zwykłych i halogenowych o różnych typach gwintu i mocach, więc z łatwością wybierzesz produkt pasujący do Twoich potrzeb.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu210mm
    Głębokość produktu45mm
    Szerokość produktu110mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki60W
    Mocowanie gwintu żarówkiP43t
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912290