Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec H7 77839 2 szt.

Żarówka Unitec H7 77839 2 szt.

24,48
/ kpl.
12,24
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka halogenowa H7 jest przeznaczona do zewnętrznego oświetlenia auta. Używa się jej zwykle do świateł drogowych i świateł mijania, którym zapewnia jasne światło i długotrwałe działanie. Wymiana żarówki w większości modeli aut jest bardzo łatwa i można jej dokonać samodzielnie. W opakowaniu znajdziesz 2 żarówki – druga może stanowić awaryjny zapas.

   Cechy i zalety

    Żarówka z oznaczeniem H7 to oświetlenie halogenowe używane zwykle w nowszych modelach aut. Produkt wykorzystuje pojedynczy żarnik, który zapewnia dużą jasność emitowanego światła i jego długotrwałe działanie. Używa się go zwykle w światłach drogowych i światłach mijania, od których wymaga się odpowiedniego zasięgu – ich poprawne działanie jest podstawowym warunkiem dopuszczenia auta do ruchu drogowego. W opakowaniu znajdziesz 2 żarówki – druga może stanowić awaryjny zapas, który zawsze warto mieć w samochodzie. Przed wyborem żarówki należy sprawdzić, czy typ jej gwintu i moc odpowiada wymogom technicznym auta. W naszej ofercie znajdziesz żarówki o różnych typach – zwykłe i halogenowe – więc z łatwością dobierzesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz asortyment obejmuje również oświetlenie przeznaczone do wnętrza samochodu.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu210mm
    Głębokość produktu45mm
    Szerokość produktu110mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki55W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździePX26d
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912306