Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec P21W 2 szt.

Żarówka Unitec P21W 2 szt.

6,18
/ kpl.
3,09
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka oznaczona symbolem P21W to wymienna część do lamp samochodowych. Używa się jej w światłach stopu, kierunkowskazach, lampach przeciwmgielnych tylnych oraz światłach cofania. Służy także jako żarówka w lampach przeznaczonych do dziennej jazdy. Produkt w większości modeli aut można wymienić samodzielnie, bez konieczności odwiedzania warsztatu.

   Cechy i zalety

    Żarówka o symbolu P21W to podstawowy element wyposażenia samochodowego. Przeznaczona jest do wymiany zużytych żarówek w kierunkowskazach, światłach stopu, przeciwmgielnych tylnych oraz światłach cofania. Umożliwia również wymianę oświetlenia w lampach przeznaczonych do dziennej jazdy. Sprawnie działające oświetlenie w samochodzie jest jednym z podstawowych warunków bezpiecznej jazdy – oświetla drogę i sygnalizuje innym uczestnikom ruchu drogowego obecność Twojego auta, dlatego zawsze warto mieć ze sobą w podróży zapasowy komplet żarówek w razie awarii któregoś ze świateł. Ich wymianę w większości modeli aut można przeprowadzić samodzielnie. W opakowaniu znajdują się dwie żarówki. Nasz asortyment obejmuje różne ich typy i odmienne rodzaje gwintu, więc łatwo znajdziesz produkt dopasowany do Twojego samochodu.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu20mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki21W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździeBA15s
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912337