Zobacz więcej Żarówki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Żarówki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żarówka Unitec W5W 2 szt.

Żarówka Unitec W5W 2 szt.

5,98
/ kpl.
2,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żarówka przeznaczona jest do samochodu – umożliwia oświetlenie jego wnętrza. Poprawnie działające światło przydaje się podczas postoju nocą, umożliwia na przykład odczytanie mapy lub wyszukanie potrzebnego przedmiotu w schowku samochodowym. Przed zakupem warto sprawdzić, czy jej oznaczenie pasuje do parametrów żarówek wskazanych przez producenta danego modelu auta.

   Cechy i zalety

    Żarówka wykorzystywana jest jako wewnętrzne źródło światła w pojeździe. Poprawnie działające światła w aucie poprawiają komfort podróży nocą. Umożliwiają na przykład łatwe odczytywanie map w czasie postoju po zmroku. Dzięki nim sprawniej odszukasz drobne przedmioty przewożone w schowku samochodowym lub bagażniku. Żarówkę zawsze trzeba dobierać do parametrów technicznych oświetlenia danego modelu samochodu. W większości przypadków jej wymiana jest na tyle łatwa, że można sobie szybko poradzić z nią samodzielnie i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. W naszej ofercie dostępne są żarówki o różnych typach konstrukcyjnych, dzięki czemu łatwo wybierzesz model dopasowany do swoich potrzeb i posiadanego modelu auta.

    • Homologacja
    • Długa żywotność
    • Precyzyjne świecenie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    MarkaUnitec
    Długość produktu135mm
    Głębokość produktu10mm
    Szerokość produktu95mm
    NormaHomologacja Europejska E
    Maksymalna moc żarówki5W
    Mocowanie trzonka żarówki w pojeździeW2.1x9.5d
    Napięcie12V
    Kod produktu4008153912283