Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Oświetlenie meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Oświetlenie meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasilacz do oświetlenia podszafkowego GoodHome Fidalgo 48 W
Strzałka w prawo

Zasilacz do oświetlenia podszafkowego GoodHome Fidalgo 48 W

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

79,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Zasilacz do oświetlenia podszafkowego GoodHome Fidalgo to niezawodne rozwiązanie dla Twojego domu. Oferując moc 48 W i długość kabla 3,5 m, zapewnia elastyczność instalacji i doskonałe oświetlenie. Łatwy w montażu dzięki systemowi push-fit, z klasą ochrony IP20, jest idealny do użytku wewnętrznego. Z 2-letnią gwarancją producenta ten produkt jest solidnym wyborem dla każdej kuchni.

      Cechy i zalety

        Zasilacz do oświetlenia podszafkowego GoodHome Fidalgo to niezawodne i praktyczne rozwiązanie do Twojej kuchni. Oferuje moc wyjściową 48 W, dzięki czemu jest w stanie efektywnie zasilać Twoje oświetlenie, zapewniając jasne i klarowne światło tam, gdzie najbardziej tego potrzebujesz. Z łatwością zamontujesz go dzięki systemowi typu push-fit, co pozwala na szybką i bezproblemową instalację bez konieczności użycia narzędzi. Długość kabla wynosząca 3,5 m daje dużą swobodę w umiejscowieniu zasilacza, a kompaktowe wymiary (130 mm × 45 mm × 32 mm) pozwalają na dyskretne ukrycie urządzenia. Zasilacz charakteryzuje się klasą ochrony IP20, co oznacza, że jest przeznaczony do użytku w suchych pomieszczeniach wewnętrznych. Urządzenie pracuje z napięciem 240 V i częstotliwością 50 Hz, a jego maksymalna temperatura obudowy to 80°C, co świadczy o jego bezpieczeństwie i niezawodności. Wyposażony w prosty w obsłudze przełącznik włączanie/wyłączanie zasilacz GoodHome Fidalgo jest idealnym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność i łatwość użytkowania. Jego biała kolorystyka sprawia, że urządzenie wpasuje się w większość aranżacji wnętrz, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd.

        • Możliwość regulacji
        • Do użytku z oświetleniem podszafkowym Fidalgo

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuKołek samowiercący
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Gwarancja producenta2 lata
        MarkaGoodHome
        Długość kabla3.5m
        Długość produktu130mm
        Szerokość produktu45mm
        Wysokość produktu32mm
        Klasa ochrony IECKlasa II
        Poziom ochronyIP20
        Rodzaj prąduPrąd zmienny
        Sposób montażuZaprasowywane typu push-fit
        Typ przełącznikaWłączanie/wyłączanie
        Automatyczne wyłączanieBez funkcji automatycznego odcięcia
        Częstotliwość50Hz
        Klasa efektywności energetycznejKlasa niewymagana
        Kompatybilność ściemniaczaNie dotyczy tego produktu
        Maksymalna moc wyjściowa48W
        Maksymalna temperatura obudowy80°C
        Maksymalna temperatura otoczenia40°C
        Maksymalne obciążenie elektryczne48W
        Minimalne obciążenie ściemniacza0.1W
        Moc w watach48W
        Moc wyjściowa48W
        Mocowania i łączenia w zestawieTylko mocowania w zestawie
        Możliwość ściemnianiaNie
        Napięcie240V
        Grupa kolorystycznaBiały
        Kod EAN5059340918082