icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Transformatory elektroniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Zasilacz LED Bemko 1,2 W

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasilacz LED Bemko 1,2 W
29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasilacz LED Bemko to podstawowy element instalacji przeznaczony do źródła LED. Ze względu na zastosowanie produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. Udogodnieniem są małe wymiary, które umożliwią szybki i sprawny montaż oraz dopasowanie. Do zasilacza dopasujesz adekwatne komponenty LED z serii Bemko. Wszystkie potrzebne produkty znajdziesz w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Zasilacz LED Bemko 1,2 W to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewni prawidłowe działanie różnych źródeł światła LED. Produkt ma niewielkie wymiary. Dzięki temu bez problemu dopasujesz go do pozostałych elementów. Przeznaczony jest do montażu w puszcze, gdzie zyska dodatkową ochronę i zostanie zamaskowany. Element wykorzystasz podczas prac wykończeniowych w dowolnym pomieszczeniu. Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego. Jest wytrzymała i bardzo szczelna. Dzięki temu do wnętrza urządzenia nie dostaną się żadne zanieczyszczenia, które mogłyby zaważyć na poprawnym działaniu elementu. Zasilacz LED Bemko dopasujesz do innych produktów dostępnych w tej serii. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszej ofercie.

  • LED
  • Małe wymiary
  • Montaż w puszce

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaBemko
  Średnica produktu60mm
  Poziom ochronyIP20
  Moc w watach1.2W
  Napięcie zasilania230V
  KolorBiały
  Kod produktu5900280932105