LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasilacze LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo

Zasilacze LED

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasilacz LED Ledvance DR30W 220-240 24 V IP65
Strzałka w prawo

Zasilacz LED Ledvance DR30W 220-240 24 V IP65

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasilacz LED Ledvance DR30W 220-240 24 V IP65 to produkt, który znajdzie zastosowanie podczas tworzenia systemu oświetleniowego. Możesz go zamontować w instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkt nadaje się tym samym do oświetlenia fasad budynków, a także przestrzeni publicznych. Do jego wykonania wykorzystano wytrzymały materiał. Element ten zapewnia ochronę na poziomie I/II.

   Cechy i zalety

    Zasilacz LED Ledvance DR30W 220-240 24 V IP65 jest produktem przeznaczonym do tworzenia systemu oświetlenia LED. Może być przy tym wykorzystany nie tylko w instalacjach wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się również podczas wykonywania oświetlenia na zewnątrz budynków. Zasilacz LED DR30W może posłużyć do oświetlenia fasad budynków oraz przestrzeni publicznych. Do wykonania tego elementu wykorzystano białe tworzywo sztuczne. Materiał jest wytrzymały i trwały. Dodatkowo zapewnia też ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Zapoznaj się również z innymi elementami do tworzenia oświetlenia LED. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz nie tylko taśmy, ale też zasilacze, włączniki i inne potrzebne akcesoria. Wykorzystaj je do stworzenia funkcjonalnego systemu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość kabla10m
     Napięcie wejściowe264V
     KolorBiały
     Kod produktu4058075239890