Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm aluminium 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm aluminium 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka umożliwia skuteczne maskowanie konfirmatów oraz złączy mimośrodowych, dzięki czemu z pewnością sprawdzi się podczas samodzielnego budowania mebli metalowych. Wyróżnia się odcieniem aluminium, który będzie niewidoczny na szafkach wykonanych z materiału o podobnej barwie. W naszej ofercie znajdziesz także zaślepki w innych kolorach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka stanowi idealne wykończenie dla regałów oraz szafek wykonanych z metalu. Charakteryzuje się bowiem odcieniem aluminium, który będzie niewidoczny na bokach mebli. Przeznaczona jest do maskowania miejsc, w których konfirmaty lub złącza mimośrodowe zespalają ze sobą poszczególne elementy szafek. Charakteryzuje się prostym sposobem montażu, więc jej aplikacja nie zajmie Ci wiele czasu – produkt powstał bowiem z papieru samoprzylepnego. Jeden komplet zaślepek zawiera 25 sztuk produktu, co wystarczy do wykończenia kilku szafek lub dużego regału. W naszej ofercie znajdziesz także modele pasujące do mebli drewnianych w wielu różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością zaopatrzysz się w produkt potrzebny Ci w Twoim mieszkaniu.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorAluminium
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711299595