LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm czarny gładki 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm czarny gładki 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepkę wykorzystasz podczas samodzielnego składania szafek, regałów czy komód. Za jej pomocą skutecznie zamaskujesz miejsca, w których konfirmaty łączą ze sobą 2 płyty drewniane lub wiórowe. Jeśli dopasujesz zaślepki kolorystycznie do swoich mebli, całość zyska wyjątkowo estetyczny charakter. W ofercie znajdziesz też modele w innych rozmiarach i odcieniach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka doskonale nadaje się do samodzielnego składania oraz wykańczania mebli w Twoim mieszkaniu. Najkorzystniej będzie się prezentowała na szafkach i regałach utrzymanych w czarnym kolorze, ponieważ nie będzie się na nich wyróżniała, lecz stworzy z nimi spójną całość. Produkt ma za zadanie skutecznie zakryć miejsca, w których konfirmaty lub złącza mimośrodowe łączą ze sobą 2 płyty meblowe. Jego aplikacja jest wyjątkowo prosta, ponieważ nie wymaga stosowania narzędzi i przebiega bezinwazyjnie – zaślepka powstała z samoprzylepnego papieru. W zestawie znajduje się 25 sztuk produktu, które wystarczą do wykończenia dużej meblościanki. W naszej ofercie dostępne są także zaślepki w innych wariantach kolorystycznych, więc dostosujesz je do swoich potrzeb.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorCzarny
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292961