Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm klon 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm klon 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest elementem umożliwiającym samodzielne wykańczanie mebli. Przystosowana jest do maskowania śrub łączących poszczególne ich części, a zatem jest odpowiedzialna za estetykę Twoich szafek i meblościanek. Posiada kolor klon, lecz w ofercie znajdziesz też modele w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka stanowi jeden z elementów potrzebnych do stworzenia atrakcyjnych mebli do Twojego mieszkania. Umożliwia skuteczne maskowanie złącz mimośrodowych oraz konfirmatów, czyli śrub odpowiedzialnych za prawidłowe łączenie płyt meblowych – wobec tego zapewnia szafkom oraz regałom estetyczny charakter. Produkt w kolorze klon będzie się najkorzystniej prezentował na przedmiotach drewnianych, ponieważ pozostanie na nich niewidoczny – boczne ściany szaf czy szafek będą więc tworzyły spójną całość. Zadowoli Cię także nieskomplikowana aplikacja zaślepki, ponieważ posiada ona warstwę samoprzylepną i wystarczy jedynie przykleić ją w wybranym miejscu. W jednym zestawie znajduje się 25 sztuk zaślepek – liczba ta pozwoli Ci wykończyć kilka szafek lub dużą meblościankę.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorKlon
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292909