Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm orzech 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm orzech 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego składania mebli. Umożliwia skuteczne maskowanie połączeń pomiędzy płytami, dzięki czemu szafki będą się prezentowały wyjątkowo estetycznie. Produkt powstał z papieru samoprzylepnego, więc jego aplikacja jest wyjątkowo prosta. Cechuje się odcieniem orzech, lecz dostępne są także modele w innych kolorach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka to element przydatny podczas wykańczania samodzielnie składanych mebli. Poszczególne części szafek oraz regałów są ze sobą łączone za pomocą konfirmatów lub złącz mimośrodowych – wyróżniają się one na tle mebli swoją metaliczną barwą, wobec czego warto zastosować zaślepkę, która skutecznie je zamaskuje. Produkt w kolorze orzech będzie idealnie pasował do regałów wykonanych z drewna lub materiałów drewnopodobnych, ponieważ skutecznie wtopi się w ich kolorystykę. Zestaw zawiera 25 zaślepek, więc z pewnością wystarczy na estetyczne wykończenie kilku szafek lub kredensów. W naszej ofercie dostępne są także modele w innych wariantach kolorystycznych, wobec czego każdy użytkownik może wybrać zaślepki pasujące do jego mebli.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorOrzech
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292954