Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm orzech ciemny 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm orzech ciemny 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka z pewnością zadowoli Cię swoją doskonałą funkcjonalnością. Element ten umożliwia samodzielne wykończenie mebli poprzez zakrycie połączeń śrubowych – dzięki temu boki szafek cechują się jednolitym kolorem. Produkt w odcieniu orzech ciemny należy stosować na meblach o zbliżonej barwie. W naszej ofercie znajdziesz też zaślepki w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Zaślepka jest elementem przydatnym podczas samodzielnego wykańczania lub budowania mebli do Twojego mieszkania. Za jej pomocą zapewnisz swoim szafkom, regałom lub kredensom estetyczny wygląd. Produkt przykleja się na łbach konfirmatów lub złącz mimośrodowych, w ten sposób maskując ich metaliczną barwę. Sama zaślepka utrzymana jest w kolorze orzech ciemny, dzięki czemu idealnie pasuje do mebli wykonanych z drewna oraz materiałów drewnopodobnych. W zestawie znajdziesz 25 sztuk zaślepek, co wystarczy Ci do wykończenia kilku szafek i regałów lub dużej meblościanki. Wśród naszego asortymentu dostępne są także modele w innych odcieniach oraz rozmiarach, dlatego z łatwością zaopatrzysz się w interesujący Cię rodzaj zaślepek.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorOrzech ciemny
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711299618