LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14 mm szary 25 szt.

Zaślepka Diall 14 mm szary 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepkę wykorzystasz podczas składania mebli do swojego mieszkania. Stosując ją, skutecznie zasłonisz miejsca, w których śruby łączą poszczególne płyty – dzięki temu ścianki szafek będą się odznaczały jednym kolorem. Produkt jest samoprzylepny, dlatego jego aplikacja nie wymaga stosowania narzędzi. Dostępne są także modele w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka zapewnia estetyczny wygląd mebli w Twoim mieszkaniu. Element ten idealnie sprawdza się podczas maskowania łbów konfirmatów lub złącz mimośrodowych, czyli śrub łączących ze sobą płyty szafek i regałów. Zaślepka w szarym kolorze przeznaczona jest do mocowania na powierzchniach o tym samym odcieniu – wówczas nie wyróżnia się na ich tle. Aplikacja papierowej zaślepki przebiega bez konieczności korzystania z narzędzi, ponieważ posiada ona warstwę samoprzylepną – mocuje się ją bezinwazyjnie. W komplecie znajdziesz 25 sztuk tego produktu, co wystarczy Ci do wykończenia kilku szafek lub dużej meblościanki. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też zaślepki w innych wariantach kolorystycznych, wybierzesz zatem model odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorSzary
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292916