LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 14mm wenge 25 szt.

Zaślepka Diall 14mm wenge 25 szt.

4,98
/ opak.
0,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka przeznaczona jest do stosowania na ściankach mebli. Skutecznie zakrywa łby konfirmatów oraz złącz mimośrodowych, odpowiedzialnych za łączenie poszczególnych części szafek. W związku z tym warto ją dopasować kolorystycznie do mebli – odcień wenge sprawdzi się na modelach wykonanych z ciemnego drewna. Produkt jest łatwy w aplikacji, ponieważ powstał na papierze samoprzylepnym.

   Cechy i zalety

    Zaślepkę wykorzystasz podczas samodzielnego składania mebli. Jej zadaniem jest skuteczne oraz estetyczne maskowania miejsc, w których konfirmaty lub złącza mimośrodowe łączą ze sobą poszczególne płyty tworzące szafkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie regały i kredensy w Twoich pomieszczeniach będą się prezentowały wyjątkowo atrakcyjnie. Zaślepkę należy dobrać kolorystycznie do mebli – produkt w kolorze wenge będzie idealnym uzupełnieniem szafek wykonanych z ciemnego drewna. Stosowanie produktu jest wyjątkowo proste, ponieważ wystarczy przykleić go w wybranym miejscu – powstał on bowiem z samoprzylepnego papieru. Dostępne są także inne zaślepki do mebli, spośród których wybierzesz modele w interesujących Cie kolorach i rozmiarach.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu25
    Grubość produktu10mm
    KolorWenge
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292947