Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 20 mm biała 12 szt.

Zaślepka Diall 20 mm biała 12 szt.

4,98
/ opak.
0,42
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepkę wykorzystasz podczas samodzielnego wykańczania mebli. Ten niewielki element świetnie maskuje konfirmaty oraz złącza mimośrodowe, odpowiedzialne za łączenie ze sobą płyt, z których wykonane zostały szafki. Dzięki temu produktowi Twoje meble będą się prezentowały wyjątkowo atrakcyjnie. W naszym asortymencie model ten dostępny jest również w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka przeznaczona jest do stosowania na powierzchni mebli. Umożliwia skuteczne maskowanie śrub łączących ze sobą poszczególne płyty – doskonale zasłania wszelkiego rodzaju konfirmaty oraz złącza mimośrodowe. Charakteryzuje się białą barwą, więc najlepiej wykorzystać ją na szafkach i regałach o tej samej barwie – takie rozwiązanie sprawi, że boki mebli będą się prezentowały spójnie, a przez to atrakcyjnie oraz elegancko. Produkt cechuje się łatwym montażem, wystarczy go bowiem przykleić w dowolnym miejscu – wykonany został na samoprzylepnym papierze. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria przeznaczone do estetycznego wykańczania mebli, w związku z czym skompletujesz produkty przydatne w Twoim mieszkaniu.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu12
    Grubość produktu0.4mm
    KolorBiały
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711292985