Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka Diall 20 mm olcha 12 szt.

Zaślepka Diall 20 mm olcha 12 szt.

4,98
/ opak.
0,42
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepkę wykorzystasz przy samodzielnym wykańczaniu szafek oraz kredensów. Charakteryzuje się barwą olcha, dzięki czemu dopasujesz ją do zestawu mebli o tym samym odcieniu. Przeznaczona jest do zakrywania konfirmatów oraz złącz mimośrodowych, dzięki czemu nie wyróżniają się one na powierzchni regałów. W ofercie dostępne są także zaślepki w innych kolorach.

   Cechy i zalety

    Zaślepka przeznaczona jest do stosowania na powierzchni mebli, ponieważ umożliwia skuteczne maskowanie połączeń śrubowych. Jej wielkość dopasowana jest do rozmiarów konfirmatów oraz złączy mimośrodowych, czyli elementów najczęściej stosowanych do montażu szafek i kredensów. Produkt zaaplikujesz w kilka sekund, ponieważ wykonany został z samoprzylepnego papieru. Charakteryzuje się naturalnym odcieniem olcha, dzięki czemu będzie się świetnie prezentował w połączeniu z meblami drewnianymi. Zestaw zawiera 12 sztuk zaślepek, więc możesz skompletować liczbę potrzebną Ci do wykończenia mebli. W naszej ofercie dostępne są również modele w innych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością zaopatrzysz się w interesujące Cię zaślepki.

    • Skutecznie maskuje
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu12
    Grubość produktu0.4mm
    KolorOlcha
    MateriałPapier
    Kod produktu5906711293012