Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do futryny Kaprys-Met G fi 12 mm 8 szt. biała

Zaślepka do futryny Kaprys-Met G fi 12 mm 8 szt. biała

6,88
/ opak.
0,86
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka mocowana jest na otworach montażowych w celu estetycznego wykańczania futryn – przyda się zarówno w domu, jak też w lokalu użytku publicznego. Element utrzymany jest w białym kolorze, więc idealnie sprawdzi się na powierzchni posiadającej taką samą barwę. W komplecie znajdziesz 8 sztuk tego produktu. Proponujemy także inne rodzaje zaślepek.

   Cechy i zalety

    Zaślepka stosowana jest podczas prac wykończeniowych – przeznaczona jest do maskowania na futrynach otworów montażowych, więc przyda się zarówno w domu, jak też w lokalu użytku publicznego. Część korzystnie wpłynie na wygląd całej konstrukcji, dzięki czemu będzie prezentowała się szczególnie atrakcyjnie. Model posiadający biały kolor idealnie sprawdzi się na podłożu utrzymanym w takiej samej barwie, gdzie pozostanie niemal niezauważalny. Zaślepkę zamocujesz z łatwością, gdyż jej montaż nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. Komplet zawiera 8 sztuk tego produktu – nie musisz kupować każdego z osobna. W proponowany asortymencie znajdziesz różne kolory zaślepek, dlatego ich barwę dopasujesz do własnych wymagań.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu8
     Grubość produktu6mm
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5907586947703