Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do futryny Kaprys-Met G fi 12 mm 8 szt. brązowa

Zaślepka do futryny Kaprys-Met G fi 12 mm 8 szt. brązowa

6,88
/ opak.
0,86
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka stosowana jest w czasie prac wykończeniowych – umożliwia maskowanie otworów montażowych na futrynach, więc przyda się w większości mieszkań. Model posiadający brązowy kolor doskonale sprawdzi się na podłożu utrzymanym w takiej samej barwie. W zestawie znajdziesz 8 sztuk tego produktu. Proponujemy również inne rodzaje zaślepek.

   Cechy i zalety

    Zaślepka umożliwia maskowanie otworów montażowych na futrynach w celu zapewniania całości estetycznego wyglądu – przyda się w większości gospodarstw domowych, a także w lokalach użytkowych, na przykład w kawiarni, hotelu lub biurze. Część posiadająca brązowy kolor idealnie sprawdzi się na powierzchni utrzymanej w takiej samej barwie, gdzie pozostanie niemal niewidoczna. W zestawie znajdziesz 8 sztuk tego elementu, dlatego nie musisz kupować każdej części z osobna. Montaż zaślepki nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami, dzięki czemu zaplanowane prace przeprowadzisz wyjątkowo szybko, z łatwością zapewniając konstrukcji atrakcyjny wygląd. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego przedmiotu, zatem jego barwę z powodzeniem dopasujesz do koloru swojej futryny.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu8
     Grubość produktu6mm
     KolorBrązowy
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5907586947710