Zobacz więcej Zakończenia do listew

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Zakończenia do listew

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do listwy VOX Espumo 201 biała
Strzałka w prawo

Zaślepka do listwy VOX Espumo 201 biała

7,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka do listwy VOX Espumo biała to produkt przeznaczony do listew przypodłogowych. Wyprodukowane w nowoczesnej technologii są niezwykle lekkie. Mimo to są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niestraszna im również wilgoć, dzięki czemu możesz je stosować w pomieszczeniach takich, jak kuchnia oraz łazienka. Sprawdź pełną ofertę produktów VOX w sklepie Castoramy!

   Cechy i zalety

    Zaślepka do listwy VOX Espumo 201 biała to produkt wykończeniowy, który jest powszechnie stosowany w obrębie podłóg. Jest szczególnie przydatny w trakcie remontu pomieszczeń. Dzięki niemu możesz estetycznie wykończyć listwy przypodłogowe w praktycznie każdym pokoju w Twoim domu. Zaślepka do listwy VOX Espumo jest produktem uniwersalnym. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc możesz ją zamontować w miejscach silnie eksploatowanych. Zaślepka wykonana z PVC charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem odporności na wilgoć. Oznacza to, że produkt znajdzie zastosowanie w przypadku listw w kuchni oraz łazience. Szybki i łatwy montaż przeprowadzisz samodzielnie. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych narzędzi.

    • Szybki, łatwy i intuicyjny montaż
    • Odporne na uderzenia i wilgoć
    • Stanowi uniwersalne wykończenie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVOX
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5905952283394