icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do rynny Marley średnica 12,5 cm brązowa
Strzałka w prawo

Zaślepka do rynny Marley średnica 12,5 cm brązowa

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka do rynny jest elementem, który pozwala zamontować system odprowadzania wody opadowej z dachu Twojego domu. Produkt zakłada się na koniec rynny, aby zabezpieczyć ją przed wylewaniem się z niej deszczówki. Wykonany został z tworzywa odpornego na działanie wody. Brązowy kolor zaślepki możesz łatwo dopasować do innych elementów systemu rynnowego dostępnych w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Zaślepka do rynny to produkt, dzięki któremu możesz stworzyć skuteczny system odprowadzania wody opadowej z dachu budynku. Stanowi ona zakończenie rynny, dzięki któremu zachowuje ona swoją szczelność. Dodatkowo, częścią produktu, która chroni przed przeciekaniem są jego uszczelki. Produkt oferowany jest w kolorze brązowym, co sprawia, że łatwo dopasujesz go do pozostałych elementów systemu rynnowego. Tworzywo, z którego została wykonana zaślepka do rynny to PCV. Zachowuje ono swoje właściwości przez długi czas ze względu na swoją odporność na warunki atmosferyczne. Założenie zaślepki jest proste i szybkie oraz nie wymaga narzędzi, wskutek czego oszczędzasz swój czas. W naszym asortymencie dostępne są także inne produkty należące do systemu rynnowego.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644802466