icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do rynny Marley średnica 7,5 cm brązowa
Strzałka w prawo

Zaślepka do rynny Marley średnica 7,5 cm brązowa

16,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka do rynny jest produktem składającym się na system odwadniana dachu budynku. Zakładając ją na końcówkę rynny, zapewnisz jej szczelność oraz zwiększysz sprawność całej konstrukcji odprowadzającej deszczówkę. Naturalny kolor zaślepki, będzie z pewnością współgrał z zielenią występującą w Twoim ogrodzie. W asortymencie znajdziesz pozostałe produkty z tej kategorii.

   Cechy i zalety

    Zaślepka do rynny wraz z innymi elementami tworzy system odprowadzania wody z dachu budynku. Zakłada się ją na końcu rynny tak, aby nie wylewała się z niej zgromadzona tam deszczówka. W zapewnieniu szczelności pomaga przytwierdzona do zaślepki uszczelka. Produkt stanowi ponadto estetyczne wykończenie systemu rynnowego. Kolor zaślepki z powodzeniem dopasujesz do rynien tej samej barwy. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego charakteryzującego się odpornością na czynniki pogodowe, dlatego zachowa on swoje pierwotne funkcje przez lata. Montaż zaślepki możesz wykonać szybko i bez użycia narzędzi. Pozostałe produkty, które z pewnością przydadzą się do stworzenia systemu rynnowego, również znajdziesz w naszej ofercie.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644805344