Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka do śruby sześciokątnej M6 biała 1 szt.

Zaślepka do śruby sześciokątnej M6 biała 1 szt.

1,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka to niewielki element wykończeniowy stosowany na meblach. Pozwala na zamaskowanie śruby sześciokątnej przeznaczonej do łączenia płyt. W związku z tym zapewnia szafkom i regałom estetyczny wygląd. Dodatkowo zabezpiecza także śruby przed korozją, ponieważ powstała z niewrażliwego na wilgoć tworzywa sztucznego. Dostępne są również inne modele zaślepek.

   Cechy i zalety

    Zaślepka znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ stosowana jest do estetycznego wykańczania mebli. Umożliwia zasłanianie śrub sześciokątnych, tak by nie szpeciły płyt meblowych – jej kształt idealnie pasuje do śrub tego typu. Takie rozwiązanie sprawi, że Twoje szafki oraz regały będą posiadały jednolitą barwę. Model ten cechuje się białym kolorem, więc świetnie nadaje się do mebli łazienkowych lub kuchennych. Zaślepka powstała z tworzywa sztucznego, co czyni ją wytrzymałą oraz odporną na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie wilgoci – posłuży Ci więc przez długi czas. Dostępne są także inne rodzaje zaślepek, dzięki czemu zaopatrzysz się w produkty w odpowiednim rozmiarze i kolorze.

    • Łatwość montażu
    • Dobrze dopasowana do kolorystyki płyt obecnych na rynku
    • Wykonana z wysokiej jakości tworzywa

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu3663602242499