icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zaślepki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Zaślepki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepka stalowa ErE 3/4" czarna

Zaślepka stalowa ErE 3/4" czarna

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka wykonana ze stali służy do umieszczenia w rurociągu gazowym. Produkt bardzo dobrze sprawdza się w roli zakończenia rury lub jako element wyczystki, przeznaczony do kontrolowania stanu instalacji. Wyrób wyprodukowano ze stali, co przekłada się na jego szczelność oraz trwałość. Gwint 3/4 umożliwia przykręcenie zaślepki do innego elementu.

   Cechy i zalety

    Zaślepka stalowa jest przeznaczona do montażu w instalacji gazowej. Element bardzo dobrze sprawdzi się podczas montażu nowego rurociągu lub jako część wymienna. Zaślepkę można wykorzystać do zakończenia rury lub jako wyczystkę, przeznaczoną do kontrolowania stanu instalacji gazowej. Produkt wykonano ze stali, dzięki czemu odpowiednio zamontowany zapewnia szczelność układu. Ponadto chroni przed wyciekami w trakcie użytkowania. Element jest odporny na działanie niskich, jak i wysokich temperatur, a także na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie pęknie ani nie odkształci się pod wpływem negatywnych czynników zewnętrznych. Produkt jest wyposażony w gwint 3/4, pasujący do innych elementów o takiej samej średnicy.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¾"
    Kod produktu5903263722588