Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepki do konfirmatów białe

Zaślepki do konfirmatów białe

6,28
/ opak.
1,26
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepki do konfirmatów przeznaczone są do skutecznego maskowania śrub łączących ze sobą poszczególne elementy szafek oraz kredensów. W związku z tym Twoje meble zyskają spójny wygląd, przez co będą dekoracją Twoich pomieszczeń. Zaślepki powstały z tworzywa sztucznego, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – posłużą Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zaślepki do konfirmatów z pewnością zadowolą każdego użytkownika urządzającego swoje mieszkanie. Za ich pomocą będziesz w stanie w estetyczny sposób wykończyć swoje meble, nadając im spójny wygląd. Produkt posiada białą barwę, dzięki czemu najlepiej stosować go na szafkach, regałach oraz kredensach cechujących się takim samym odcieniem. Tworzywo sztuczne wykorzystane podczas produkcji zaślepek wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe, więc elementy te będą pełniły swoją funkcję przez długi czas, zachowując swój nienaganny wygląd. Zadowoli Cię także łatwy montaż zaślepek, które wystarczy wcisnąć w otwory w łbach konfirmatów. W naszej ofercie produkt ten znajdziesz także w innych barwach, więc z łatwością dopasujesz go do koloru swoich mebli.

    • Łatwość montażu
    • Dobrze dopasowane do kolorystyki płyt obecnych na rynku
    • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4001221784171