LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepki do konfirmatów buk

Zaślepki do konfirmatów buk

6,28
/ opak.
1,26
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepki do konfirmatów sprawdzą się podczas wykańczania mebli w Twoim mieszkaniu. Dzięki nim będziesz mógł skutecznie zamaskować miejsca połączeń pomiędzy poszczególnymi płytami – idealnie dopasowują się one do kształtu wgłębień w łbach śrub. Produkt cechuje się eleganckim kolorem buk, dzięki czemu możesz go stosować na meblach drewnianych oraz wykonanych z materiałów drewnopodobnych.

   Cechy i zalety

    Zaślepki do konfirmatów doskonale sprawdzą się podczas samodzielnego składania mebli. Za ich pomocą będziesz w stanie zamaskować nieestetycznie prezentujące się śruby łączące poszczególne elementy szafek, nadając meblom harmonijny wygląd. Cechują się naturalnym kolorem buk, w związku z czym idealnie sprawdzą się w połączeniu z kredensami oraz szafkami w zbliżonym odcieniu. Wykonane zostały z tworzywa sztucznego, a zatem z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach oraz łazienkach – materiał ten jest bowiem odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz blaknięcie. Dodatkowo są łatwe w montażu, ponieważ mocuje się je na wcisk. W naszej ofercie znajdziesz też zaślepki w innych odcieniach, dzięki czemu możesz je dopasować do swoich potrzeb.

    • Łatwość montażu
    • Dobrze dopasowane do kolorystyki płyt obecnych na rynku
    • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa

    Specyfikacja techniczna

    KolorBuk
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4001221784140