Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepki do konfirmatów olcha
Strzałka w prawo

Zaślepki do konfirmatów olcha

6,28
/ opak.
1,26
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepki do konfirmatów znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ umożliwiają estetyczne wykończenie mebli. Produkt ten umieszczony we łbie śruby łączącej elementy szafek sprawia, że ich boki zyskują elegancki charakter oraz prezentują się spójnie. Zaślepka posiada kolor olcha, lecz dostępna jest także w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Zaślepki do konfirmatów zadowolą każdego użytkownika swoją doskonałą funkcjonalnością oraz prostym zastosowaniem. Te niewielkie elementy umożliwiają podniesienie atrakcyjności mebli w Twoim mieszkaniu, ponieważ przeznaczone są do maskowania śrub łączących poszczególne płyty. Idealnie dopasowują się do otworów we łbach konfirmatów, więc ich montaż nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Dodatkowo charakteryzują się naturalnym odcieniem olcha, który dopasujesz do swoich drewnianych szaf i szafek. Zaślepki wykonane zostały z tworzywa sztucznego, dzięki czemu posiadają znakomite właściwości wytrzymałościowe – nie blakną oraz nie niszczeją pod wpływem działania wilgoci. W naszej ofercie produkt dostępny jest w kilku kolorach, zaopatrzysz się więc w potrzebny Ci model.

    • Łatwość montażu
    • Dobrze dopasowane do kolorystyki płyt obecnych na rynku
    • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa

    Specyfikacja techniczna

    KolorOlcha
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4001221784157