Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepki do kotwy Benox białe 6 szt.

Zaślepki do kotwy Benox białe 6 szt.

3,38
/ opak.
0,56
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepka przeznaczona jest do maskowania kotew, wobec czego przydaje się w czasie wykańczania konstrukcji codziennego użytku. Element posiadający biały kolor idealnie sprawdzi się na powierzchni o takiej samej barwie. Komplet zawiera 6 sztuk tego przedmiotu. Zamocujesz go z łatwością za pomocą prostych narzędzi. Proponujemy też inne rodzaje zaślepek.

   Cechy i zalety

    Zaślepkę wykorzystasz w celu wykończenia kotwy – element przeznaczony jest do maskowania otworów montażowych, więc zapewni Twoim ościeżnicom estetyczny wygląd. Część utrzymana w białym kolorze idealnie sprawdzi się na powierzchni posiadającej taką samą barwę – wówczas produkt pozostanie niemal niezauważalny. Zamocujesz go z łatwością, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace, gdyż jego montaż nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. W zestawie znajdziesz 6 sztuk zaślepek, dzięki czemu nie musisz kupować każdego elementu z osobna. W proponowanym asortymencie dostępne są modele posiadające różne kolory, wobec czego z powodzeniem wybierzesz część, która najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

    • Uniwersalność
    • Łatwość montażu
    • Odporność na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu6
    Grubość produktu3mm
    KolorBiały
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu5905458095712