Zobacz więcej Zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zaślepki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaślepki GoodHome białe 4 szt.
Strzałka w prawo

Zaślepki GoodHome białe 4 szt.

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaślepki GoodHome białe to doskonały sposób na zamaskowanie otworów zawiasów w szafkach kuchennych. Dzięki temu zabudowa będzie wyglądać estetycznie i będzie łatwiejsza w czyszczeniu. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Zaślepki GoodHome są też dostępne w szarym kolorze.

   Cechy i zalety

    By zabudowa kuchenna prezentowała się estetycznie, należy pamiętać o jej odpowiednim wykończeniu. Pomogą Ci w tym zaślepki GoodHome białe do szafek kuchennych, które umożliwiają zamaskowanie otworów zawiasów. Dzięki temu w te przestrzenie nie dostaje się kurz lub inne zanieczyszczenia, co zapewnia konstrukcji trwałość i ułatwia utrzymanie kuchni w czystości. Zaślepki GoodHome białe zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał wykorzystany do produkcji zaślepek nadaje im wysoką wytrzymałość. Ponadto sprawia, że elementy przez długi czas zachowują estetyczny wygląd. Produkt ma uniwersalny biały kolor, więc łatwo dopasujesz go do swoich mebli. Zaślepki są przeznaczone do montażu w szafkach kuchennych GoodHome. Produkt jest też dostępny w szarym kolorze.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZaślepka meblowa
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaGoodHome
     Średnica produktu35mm
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu3663602528357