Zobacz więcej Zasłony

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Zasłony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasłona zaciemniająca GoodHome Novan 140 x 260 cm kremowa
Strzałka w prawo

Zasłona zaciemniająca GoodHome Novan 140 x 260 cm kremowa

168
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasłona zaciemniająca GoodHome Novan kremowa to rozwiązanie, które wprowadzi ciepły klimat do Twojego mieszkania. Sam kolor jest bazą do nieszablonowych lub klasycznych segmentów i dekoracji. Oprócz walorów estetycznych materiał stanowi barierę ochronną przed uciążliwym nasłonecznieniem. Dodatkowym atutem jest to, że zasłona jest gotowa do zawieszenia zaraz po zakupie.

   Cechy i zalety

    Aranżując mieszkanie i wybierając elementy wyposażenia, szukasz uniwersalnego rozwiązania? Do takich z pewnością zalicza się zasłona zaciemniająca GoodHome Novan 140 x 260 cm kremowa. Barwa tkaniny wprowadzi przytulny klimat do każdego pomieszczenia. Oprócz walorów estetycznych możesz cieszyć się także z opcji przyciemniania światła. Rozsuń zasłonę na całą szerokość okna, by odseparować się od nadmiernego słońca. W ten sposób możesz zrelaksować się i zdrzemnąć po ciężkim dniu. Zasłona zaciemniająca GoodHome Novan kremowa została zaprojektowana i wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tkanina estetycznie układa się bez zbędnych marszczeń. Ponadto jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy, że wypierzesz ją w domowych warunkach, by usunąć z niej plamy i odświeżyć na długi czas.

    • Trwały kolor
    • Łatwe czyszczenie
    • Łatwe dopasowanie długości

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3663602683193