Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa burzowa f 50 mm

Zasuwa burzowa f 50 mm

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa burzowa znakomicie sprawdzi się podczas samodzielnego wykończania kanalizacji w Twoim mieszkaniu. Ten niewielki element skutecznie ochroni Twoje mieszkanie przed zalaniem cofającymi się ściekami kanalizacyjnymi. Wykonany został z tworzywa ABS, wykazującego znakomite właściwości wytrzymałościowe, więc będzie Ci służył przez długie lata.

   Cechy i zalety

    Zasuwa burzowa z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym funkcjonalnym gospodarstwie domowym. Jest to bowiem element, który skutecznie ochroni Twoje mieszkanie przed zalaniem. Stanowi jeden z elementów wyposażenia kanalizacyjnego, dzięki któremu Twoje wnętrza nie będą zagrożone przepływem zwrotnym – jest to zjawisko cofających się ścieków kanalizacyjnych, którego możesz łatwo uniknąć. Produkt wykonany został z tworzywa ABS, które jest wyjątkowo wytrzymałe oraz odporne na szkodliwe działanie wody – w związku z tym będzie znakomicie spełniał swoją funkcję przez długi czas. Wyposażony jest także w wygodną rączkę umożliwiającą łatwe sterowanie zasuwą. W naszej ofercie znajdziesz też inne elementy wyposażenia kanalizacji, więc będziesz mógł ją wykończyć w funkcjonalny sposób.

    • Odporna na korozję, niskie temperatury i środki chemiczne
    • Łatwy montaż
    • Prosty i skuteczny mechanizm otwierania i zamykania
    • Zabezpiecza przed gryzoniami
    • Zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu50mm
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5908289680409