Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa do bramy górna ocynkowana

Zasuwa do bramy górna ocynkowana

26,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa przyda się podczas montowania drzwi garażowych na Twojej posesji. Element zapewni prawidłowe zamknięcie drzwi, dzięki czemu zabezpieczysz swój garaż oraz znajdujące się w nim rzeczy. Ponadto zasuwę możesz dodatkowo zamknąć na kłódkę. Element został wykonany ze stali, która przede wszystkim jest odpowiednio trwała.

   Cechy i zalety

    Zasuwę zastosujesz podczas naprawy bądź też wymiany drzwi w Twoim przydomowym garażu. Za pomocą elementu w odpowiedni sposób zamkniesz drzwi, w związku z czym ochronisz rzeczy znajdujące się wewnątrz garażu. Zasuwa została również wyposażona w specjalną rączkę, na którą z łatwością zamocujesz kłódkę. Produkt został wykonany ze stali, która wyróżnia się należytą wytrzymałością, w związku z czym produkt zachowa odpowiedni kształt przez wiele lat i pozostanie stabilnie zamocowany na drzwiach. Dodatkowo powłoka zasuwy została ocynkowana, dzięki czemu element jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem korozji. Produkt zamocujesz na drzwiach z użyciem odpowiednich wkrętów. W naszej ofercie dostępne jest również zamknięcie dolne do drzwi garażowych.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk biały
    Kod produktu5906711278613