LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa garażowa 300 lewa

Zasuwa garażowa 300 lewa

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu zasuwy uniemożliwisz niepowołanym osobom otwieranie drzwi Twojego garażu. Produkt charakteryzuje się stalową, solidną budową, przez co posłuży Ci jako trwałe zabezpieczenie bramy. Dodatkowo element wykończono czarną farbą, co nadaje mu uniwersalnego wyglądu, który z łatwością dopasujesz do modelu swoich drzwi.

   Cechy i zalety

    Zasuwa lewa to uniwersalny element zabezpieczający drzwi garażowe, dzięki któremu ochronisz znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty przed niepowołanymi osobami. Produkt wykonano ze stali, co wpływa na jego jakość oraz wysoką wytrzymałość. Tylną część z łatwością przymocujesz do powierzchni drzwi dzięki specjalnym, optymalnie rozmieszczonym otworom. Solidne zamontowanie zasuwy umożliwia swobodne przesuwanie skobla zasuwy. Produkt umożliwi Ci zawieszenie kłódki, która stanowi dodatkowe, trwałe zabezpieczenie każdych drzwi. Zasuwa posiada czarne wykończenie, dzięki któremu z łatwością skomponujesz ją z każdym wejściem do garażu. Produkt możesz zakupić również w innych rozmiarach spośród dostępnych w naszym asortymencie.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Odporna na korozję
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711230116