Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa garażowa 300 prawa

Zasuwa garażowa 300 prawa

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa garażowa posłuży Ci podczas montowania zamka drzwi garażowych. Dzięki jej zastosowaniu będziesz mógł wyposażyć bramę w solidne zabezpieczenie w postaci kłódki, przez co ochronisz wyposażenie swojego garażu. Produkt posiada solidną budowę, odporną na uszkodzenia mechaniczne, dlatego będziesz mógł z niego korzystać przez długi czas

   Cechy i zalety

    Zasuwa garażowa prawa stosowana jest jako zabezpieczenie drzwi garażu. Dzięki wytrzymałej budowie produkt nie ulega uszkodzeniu pomimo występowania szkodliwych warunków pogodowych, dlatego będziesz mógł go długotrwale użytkować. Spód produktu ze specjalnym otworem jest szczelnie połączony ze skoblem, co umożliwi Ci założenie kłódki i tym samym solidne zabezpieczenie wnętrza garażu. Dzięki klasycznej, czarnej barwie zasuwa pasuje do każdego modelu drzwi garażowych. Produkt jest łatwy w montażu, dlatego szybko i dokładnie przymocujesz go do wybranego podłoża przy użyciu wkrętów. Zasuwa sprawdzi się podczas montowania drzwi o dużych parametrach. W zależności od potrzeb możesz zakupić modele również w innych rozmiarach, jakie dostępne są w naszym bogatym asortymencie.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Odporna na korozję
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711230123