Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa garażowa 350 mm ocynk

Zasuwa garażowa 350 mm ocynk

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa garażowa z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Umożliwia skuteczne zamykanie pomieszczeń od wewnątrz, co przydaje się w garażach i warsztatach posiadających wejście zarówno od strony mieszkania, jak i od podwórza. Model ten posiada także wrzeciądz, a zatem cały mechanizm możesz dodatkowo zamknąć na kłódkę.

   Cechy i zalety

    Zasuwa garażowa to wyjątkowo skuteczne zabezpieczenie, które wykorzystasz do ochrony swoich pomieszczeń przed włamaniami. Model ten umożliwia prawidłowe i skuteczne zamykanie wnętrz od środka, dlatego świetnie sprawdzi się w garażach i warsztatach, do których prowadzą 2 wejścia – z domu i z podwórza. Zasuwa wyposażona została we wrzeciądz, dlatego możesz wzmocnić cały mechanizm kłódką. Rozwiązanie takie daje Ci pewność, że Twój samochód oraz inne cenne przedmioty są bezpieczne. Produkt charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, dlatego idealnie pełni swoją funkcję przez długi czas. W naszej ofercie dostępne są również inne produkty tej marki, dzięki czemu zaopatrzysz się w zasuwę pasującą do Twoich potrzeb.

    • Odporna na uszkodzenia
    • Odporna na korozję
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906711277401