Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa na kłódkę Kaprys-Met G 454-100 mosiądzowana

Zasuwa na kłódkę Kaprys-Met G 454-100 mosiądzowana

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa przyda się w każdym przydomowym warsztacie lub garażu – jest to model na kłódkę umożliwiający zamykanie pomieszczeń, w których znajdują się wartościowe przedmioty, przykładowo narzędzia lub rowery. Produkt charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został z mosiądzu. Proponujemy różne rodzaje zasuw.

   Cechy i zalety

    Zasuwa instalowana jest często przy drzwiach oraz szafkach warsztatowych – jest to model na kłódkę umożliwiający zabezpieczenie wartościowych materiałów oraz narzędzi. Nierzadko wykorzystywana jest też wewnątrz magazynów oraz zakładów produkcyjnych, dlatego z powodzeniem dostosujesz ją do indywidualnych potrzeb. Produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ wykonany został z mosiądzu – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Montaż produktu jest wyjątkowo łatwy, gdyż nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje zasuwek, wobec czego z powodzeniem wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się przy Twojej szafce lub drzwiach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKaprys-Met G
     KolorMosiądz
     MateriałMosiądz i stal
     Kod produktu5907586944658